Jesteśmy firmą projektowo-handlową powstałą w 2002 roku. Od 2014r. Firma zmieniła formę prawną i od tego dnia istnieje jako Draftel Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna. Dzięki ciągle rozwijanej grupie fachowców możemy zaoferować naszym Klientom najdogodniejsze i profesjonalne rozwiązania.

Doświadczenie w doborze i sprzedaży systemów zabezpieczeń technicznych pozwalają nam na współpracę z naszymi Klientami już na etapie tworzenia koncepcji. Staramy się nie ograniczać funkcjonalności opracowywanych systemów, wykraczając poza bieżące standardy. Dodatkowym wsparciem dla kompleksowej realizacji naszej oferty jest biuro projektowe w Szczecinie.

Do Państwa dyspozycji stawiamy grupę wykwalifikowanych specjalistów, co gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Sukcesywny rozwój naszej oferty ma na celu stałe podnoszenie jej atrakcyjności i konkurencyjności oraz umacnianie pozycji naszej Firmy na rynku.

Dzięki licznym szkoleniom i ciągłej edukacji z zakresu zabezpieczeń macie Państwo pewność, że system zaprojektowany i dostarczony przez nas został dobrany przez wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników. Nasi pracownicy mają potrzebne uprawnienia oraz uczestniczyli w licznych szkoleniach tematycznych.

 

NASZE ZAANGAŻOWANIE

Pomysł

Pomagamy w doborze rozwiązania z uwzględnieniem szczególnych warunków. Słuchamy i odpowiadamy na Wasze pytania.

Projekt

Tworzymy koncepcję i pomagamy zaprojektować konkretne rozwiązanie. Dobieramy właściwe urządzenia, by zapewnić właściwe parametry, odpowiednie dla danego przypadku.

Dostawa

Kompletujemy i dostarczamy rozwiązanie. Jednak na tym nasza rola się nie kończy. Oferujemy pomoc w uruchomieniu systemu, zapewniamy wsparcie techniczne oraz odpowiednie szkolenia.

DLACZEGO Produkty FFE?

Globalny produkt

Zapewnia doskonałą i skuteczną detekcję nawet w trudnych warunkach.

Komfort serwisowy

Detektory Fireray są niezwykle proste w obsłudze i konserwacji.

Zadowolenie Klienta

Spełnione warunki, zadowolenie Klienta i bezawaryjne działanie przez długi czas.

Fireray One


prawie 0
zaprojektowanych systemów
ponad 0
dostarczonych detektorów
ponad 0
stałych odbiorców
0
m2 powierzchni